spot_img

5 dôvodov prečo nakupovať cez Tipli

Spomínate si na obdobia, keď ste museli pre nákupy oblečenia, elektra či iných produktov prechádzať celé nákupné centrá? Alebo keď ste hľadali obchody s pútačmi na výpredaje? Dnes sa to všetko dá zariadiť z domu. Stačí si sadnúť k počítaču či vziať do ruky smartfón. Navyše všetky akcie obchodov môžete nájsť na jednom mieste – na Tipli. Nakupovanie cez internet bude tak jednoduchšie a aj šetrnejšie k vašej peňaženke. A prečo využiť práve Tipli.sk? To si môžete prečítať v tomto článku.

Desiatky obchodov na jednom mieste

Nezáleží na tom, či hľadáte novú značkovú obuv, nové herné vybavenie, alebo darček pre partnerku. Všetky tieto veci kúpite v mnohých e-shopoch, ktoré si viete nájsť na Tipli. Portál totiž ponúka pod jednou strechou desiatky rôznych obchodov. Všetky sú prehľadne uložené do kategórií – móda, elektro, služby, domácnosť a záhrada a iné. Ak napríklad hľadáte nové Eobuv tenisky, stačí si vyhľadať Eobuv e-shop, presunúť sa tam cez Tipli a už môžete vyberať.

Top zľavové akcie

Internetové obchody často ponúkajú pre zákazníkov zaujímavé akcie a výpredaje. O všetkých budete informovaní na Tipli, takže keď budete nakupovať, nájdete tam mnoho možností, ako ušetriť. Nepremeškáte žiadny Reserved výpredaj a ani iné akcie. So zľavami nakúpite aj na Mall.sk, ktorý ponúka široký sortiment produktov. Všetky aktuálne akcie sa vám zobrazia hneď v hornej časti profilu konkrétneho obchodu.

Zdroj: Tipli.cz

Odmeny z nákupov

Čítate správne – Tipli vás odmení za nákup! Stačí si spomedzi obchodov vybrať taký, ktorý ponúka cashback, presunúť sa doň cez Tipli.sk a nakúpiť. Po odoslaní objednávky vám príde odmena a tú si neskôr môžete poslať na váš bankový účet. Každý ušetrený cent sa predsa počíta, no nie? Ak budete takto nakupovať napríklad na Mall a použijete k tomu Mall zľavový kupón, ušetríte ešte viac.

Lákavé zľavové kupóny

Láka vás využiť zľavové kupóny? Na Tipli ich nájdete skutočne mnoho a použiť sa dajú pri nákupe na rôznych e-shopoch. Využite napríklad Reserved zľavový kód a kúpte si značkové oblečenie a obuv. Obuv nájdete aj na Eobuv a nákup nových spotrebičov vyriešite napríklad na Mall.sk. Návod, ako uplatniť zľavové kódy nájdete vždy v spodnej časti stránky profilu obchodu.

Obchody s dopravou zadarmo

Tipli vie aj kde ušetríte na doprave. Ak napríklad nakúpite na Reserved nad určitú sumu, môžete mať dopravu zadarmo. Na Mall zase nájdete množstvo produktov s označením doprava zadarmo. Často sú k dispozícii aj zľavové kódy so zvýhodnenou dopravou. Skúste využiť Eobuv zľavový kód a uvidíte, že šetriť sa dá aj na kvalitnej značkovej obuvi, ktorú môžete kúpiť nielen sebe, ale aj partnerke či vašim deťom.

Tak neváhajte a zaregistrujte sa na Tipli.sk ešte dnes a šetrite pri nákupoch po celý rok. Je jedno, či práve hľadáte len nevyhnutnosti z drogérie, alebo sa vám pokazil spotrebič a potrebujete nový. S Tipli všetko vyriešite a môžete sa tešiť z ušetrených eur. A aby vám naozaj nič neuniklo, môžete si stiahnuť aj Tipli aplikáciu pre Android a iOS. 

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články