spot_img

Noste pánske šperky, ktoré umocnia vašu mužnosť

Pokiaľ sa vydáte na nákup šperkov do klasickej kamennej predajne aj online klenotov, veľmi rýchlo zistíte, že je ponuka obrovská, či už sa zameriate na pánske prstene, retiazky, náramky alebo napríklad prívesky. To je veľmi dobre, vyberie si tak skutočne každý, či už hľadá šperky jednoduché alebo zdobené rytím, zirkónmi alebo inak. Je ale fakt, že takýto zdobený šperk môže vyzerať jemne, akoby žensky.

Tiež úplne inak vyzerá na mužnom krku, a inak pôsobí na krku tenšom, hoci je tiež mužský. To platí u všetkých častí tela. Preto je dobré o kúpe šperku premýšľať a voliť ho nielen s ohľadom na to, čo sa nám páči, ale aj s ohľadom na štýl šperku a náš vzhľad.

Kedy nešliapnete vedľa

Pokiaľ chcete pánske šperky, pri ktorých si môžete byť istí, že podčiarknu vašu mužskú energiu, voľte šperky hrubé, silnejšie, zdobené patinou, alebo klasickými mužskými znakmi a symbolmi.

Skvelá je aj kombinácia materiálov pri šperkoch. Skvele vyzerá šperk, ktorý tvorí nielen drahý kov, ale aj napríklad koža, betón, drevo. Moderné sú napr. prstene zo zlata s detailom s betónu, aj kožené náramky, ktoré môžu mať zlatú či striebornú doštičku, na ktorej je vyryté niečo, čo jeho majiteľa charakterizuje. Krásne sú šperky z drevených korálikov, ktoré sú navlečené na koži a majú zaujímavý prívesok z drahého kovu zdobeného patinou, aby ladil ku koži. Aj šperky zdobené farbami sú veľmi pôsobivé. Napríklad prívesok z vzácneho kovu, ktorý tvorí guľatú mandalu, a tá je pestro vyfarbená.

Šperky na celý život

Zlatá svadobná obrúčka vás bude sprevádzať po celý život. Tá vaša pánska môže byť podobná tej, ktorú budete navliekať vašej pani. Avšak zvážte, či bude aj vaša zdobená drahým kameňom a akú bude mať šírku. Mužne vyzerajú prstene jednoduché, širšie a nezdobené. Voľba je ale len na vás, a tiež na vašej budúcej žene, s ktorou by ste sa mali zhodnúť.

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články