spot_img

Svätý Valentín sa blíži, nenechajte nič na náhodu

Blíži sa Valentín a mnohým sa zdá, že marketing tohto konkrétneho dňa sa za posledných pár rokov zrýchlil. Mnohí veria, že tento sviatok jednoducho živí našu konzumnú kultúru a do určitej miery majú pravdu. Prečo však nevyužiť tento deň a nepotešiť svoju polovičku? Nemusíte vás to ani veľa stáť.

Kvety a čokoláda

Kyticou kvetou a dobrou čokoládou nič nepokazíte. Síce to nie je originálny darček, ale určite ním svoju polovičku potešíte. Každý má rád čokoládu. Ak však chcete svoj darček osladiť, hľadajte spôsoby, ako ho prispôsobiť a urobiť ho trochu nečakanejším. Čo tak objednať čokoládky s monogramom na mieru s iniciálami svojho milovaného?

Venujte si čas

Žijeme uponáhľaný život a čo tak si venovať trochu času?  Originálne darčeky pre pár je čas trávený spolu. Vezmite svoju polovičku do dobrej reštaurácie alebo si pozrite film čo i len doma. Odložte si mobily  a počítače a venujte sa jeden druhému. Vytvorte pre vás dvoch výnimočný večer tým, že uvaríte obľúbené jedlo svojej milovanej osoby alebo si objednáte jedlo z vašej obľúbenej reštaurácie. Urobte tento večer ešte výnimočnejšou tým, že sa pekne oblečiete, zapálite sviečky a pustíte príjemnú hudbu.

Odložte si spomienky

Prekvapte 14. februára svojich blízkych nielen kyticami červených ruží a bonboniérami v tvare srdca. Je čas byť kreatívnejší. Kreatívne prejavte svoju lásku a náklonnosť premyslenými personalizovanými darčekmi, ktoré sú vyrobené práve pre vašu polovičku. Môžete svojej polovičke uložiť vaše spoločné strávené chvíle do fotoknihy alebo vystaviť v spálni vašu spoločnú fotografiu na plátne. Vašu polovičku určite poteší aj fotografia na skle.

Personalizovaný darček

Raz za čas si položte otázku: Spomenul váš partner niečo, čo by naozaj rád urobil? Možno by chcel skúsiť nový koníček alebo navštíviť novú reštauráciu? Povedal, že naozaj niečo chce, ale nemôže to nikde nájsť? Spomenul niečo, čo by chcel robiť spolu s vami? Ak vás nič nenapadne, popremýšľajte. Čo rád robí? Mohli by ste zlepšiť jeho život pomocou určitého produktu alebo činnosti? Tajomstvo, ako nájsť skvelý darček, je venovať tomu druhému svoju pozornosť. Možno by vášho partnera potešil skok padákom, let balónom alebo jazda na rýchlom aute.

Nech sa rozhodnete oslavovať akokoľvek, kľúčovou vecou, ktorú si treba zapamätať, je, že ide o lásku. S láskou neurobíte chybu – a možno ani s trochou čokolády.

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články