spot_img

Dedinky v Slovenskom raji: Aké miesta v okolí sa oplatí navštíviť?

V prípade, že sa rozhodnete stráviť dovolenku v Slovenskom raji, nemali by ste vynechať návštevu Dediniek. V ich okolí sa totiž nachádzajú zaujímavé miesta, kde budete mať čo objavovať.

Dedinky sa nachádzajú v okrese Rožňava. Ide o menšiu obec, v ktorej okolí sa však nachádzajú mnohé zaujímavé miesta. Ak budete mať cestu do Slovenského raja, mali by ste navštíviť aj túto malebnú obec. Nachádza sa tu aj skvelé ubytovanie Dedinky, ktoré máte možnosť získať za skutočne výhodné ceny.

Ak preferujete prírodné ubytovania, neváhajte si zarezervovať chaty Dedinky, ktoré sa nachádzajú v malebnom prostredí. Nič nie je viac, ako tráviť čas v pokoji, uprostred krásnej prírody.

Ktoré miesta sa oplatí navštíviť v okolí Dediniek?

Palcmanská Maša

Za jednu z najväčších nádrž na Slovensku sa považuje Palcmanská Maša. Nachádza sa priamo v Slovenskom raji, pričom vyniká svojou obrovskou rozlohou. Ak obľubujete rybárčenie, práve na tomto mieste máte možnosť vyskúšať si chytať ryby. Prevláda tu totiž rybárske hospodárstvo, ktoré je v dnešnej dobe mimoriadne obľúbené.

Zejmarská roklina

Obľubujete vy a vaši blízki turistiku? V tom prípade máte vyhraté. V okolí Dediniek sa totiž nachádza množstvo turistických destinácií, ktoré sú mimoriadne obľúbené. Jednou z nich je aj Zejmarská roklina, ktorá vyniká nádhernými vodopádmi a malebnou prírodou.

Táto turistická destinácia je adrenalínová. Nachádzajú sa tu totiž typické rebriny, ktoré sa objavujú takmer pri každej turistike v Slovenskom raji. Táto túra však nie je vôbec náročná, zvládnu ju aj tí najmenší.

Preto neváhajte a navštívte Dedinky v Slovenskom raji aj vy. Zoberte svoju rodinu a priateľov a vychutnajte si krásne chvíle priamo v tejto prírodnej oblasti. Rozhodne to neoľutujete, práve naopak.

Get in Touch

spot_img

Další články autora

spot_img

Reklama

spot_img

Nejnovější články